Çamlı Agroexpo Fuarı'nda Üreticiler ile Buluştu

Türkiye’nin “Uluslararası İhtisas Fuarı” standartları onaylanmış, katılımcı sayısı ve kullanılan sergi alanı büyüklüğü ile ilk sırada yer alan Agroexpo Eurasia, 23 -26 Eylül tarihleri arasında sektörün önde gelen firmalarını yine İZMİR’de bir araya getirdi. Bu sene 7. si gerçekleşen fuara İzmir’in pek çok yerinden ziyaretçi katıldı. Yaklaşık 155.000 kişinin ziyaret ettiği binlerce çiftçinin fuarı gezmesi ve katılımcı firmalarla buluşması için imkan yaratıldı.

Çamlı, Türkiye tarım ve hayvancılık sektörünün en önemli buluşma platformu olan Agroexpo Eurasia ‘ ya katılarak üreticilerle birkez daha buluşma fırsatı buldu. Fuara büyükbaş yem ürünleri; Biofeed, Active ve İzyem grubu, bitki besleme de ise BioFarm markasıyla üretici ve bayilerle buluşan ve onları dinleyen yetkililer sektörümüzü geliştirme, ürün ve hizmetlerimizi iyileştirme ve sorunlara yerinde, hızlı çözümler bulma hedefinde olduklarını belirttiler.

Tarım uzmanı olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinen Çamlı, her sene Eylül ayında Agroexpo Fuarında üreticisi ile en çok buluşan tarım şirketi unvanına sahip olmaya aday görünüyor.