Bizden Haberler


Çamlı Turab Expo'da!

Çamlı Turab Expo'da!

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) tarafından 02- 04 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da tarım ve tarım teknolojileri kategorisinde hayvancılık, organik tarım, seracılık, gübre ve yem gibi çeşitli ürünlerin sergilendiği 3. Türk- Arap Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı (TURAB EXPO) düzenlendi. En büyük Arap zirvesi olarak nitelendirilen ve T.C Ekonomi Bakanlığı, KOSGEB, İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, TOBB ve MÜSİAD tarafından desteklenen bu fuar, 15 Arap ülkesinden 1000 kişiyi ve 200’e yakın Türk firmasını biraraya getirdi.

Kurulduğu yıldan bu yana gerçekleştirdiği ilklerle tarım sektörüne yön veren Yaşar Holding Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık grubu Çamlı Yem Besicilik, Türk- Arap iş dünyasındaki işbirliğini güçlendirmek ve ilişkileri geliştirmek amacı ile düzenlenen bu organizasyonda ikili görüşmeler gerçekleştirdi ve ağırlıklı olarak balık yemi ve bitki besleme ürünlerinin tanıtımına yer verdi. Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selim Yaşar’ın ziyaret ettiği Çamlı Yem Besicilik standı, katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Ürün kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden bugün birçok alanda faaliyetlerini sürdürmekte olan Çamlı Yem Besicilik, her geçen gün büyüyerek Arap pazarındaki ihracatını arttırmayı hedeflemektedir.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.