Bizden Haberler


Çamlı Yem Agroexpo Fuarı’nda Üreticiler İle Buluştu

Çamlı Yem Agroexpo Fuarı’nda Üreticiler İle Buluştu

Yaşar Topluluğu Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık şirketi Çamlı Yem Besicilik, 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşen 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı. Çamlı Yem Besicilik, sektöre yönelik gelişmelerin, ürünlerin ve teknolojilerin sergilendiği bir platform niteliği taşıyan Agroexpo Fuarı’nda bu yıl da yer alarak iş ortakları ile buluşmanın yanı sıra yeni ortaklıklar yaratma fırsatı yakaladı.

Türkiye’de tarım sektörünün en önemli buluşma noktası olarak nitelendirilen, bu yıl “Tarım 4.0” temasıyla düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise en büyük dört tarım fuarından biri olan Agroexpo Fuarı’nı 60’tan fazla ülke ve yaklaşık 300 bini aşkın yerli ve yabancı katılımcı ziyaret etti.

Sektörün en önemli temsilcilerden biri olan Çamlı Yem Besicilik, uzun yıllardan günümüze uzanan tecrübesi ve yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla sektöre öncülük ettiği yem portföyünde, büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ve özel yemler üretmektedir. Çamlı Yem Besicilik, büyükbaş yem kategorisinde süt hayvancılığı ve besicilik yapan üreticilerin ihtiyaçlarını göz önüne alan, sorunlara çözüm getiren ve verimliliği artıran yemlerden oluşan geniş yelpazesiyle pazarda yer almaktadır. “Yem gıda içindir” mottosu çerçevesinde, gıda sektöründeki trendleri ve teknolojileri yem sektörüne adapte etmeye ve sektöre yenilikler sunmaya devam etmektedir.

E-Bülten Kayıt Olun

Duyuru ve haberlerimizi takip etmek için e-bültenimize kayıt olunuz.